LOGIC - historia firmy

Jesteśmy europejską firmą, której produkty z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością i uznaniem. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości obudowy, zasilacze, zestawy audio, czy akcesoria komputerowe.

NASZE CELE

co robimy

nasza aktywność
B
BADANIA

Wprowadzenie każdego produktu poprzedzają dokładne badania rynku, dzięki którym identyfikujemy potrzeby naszych potencjalnych klientów i znajdujemy niszę, którą możemy następnie zagospodarować.

K
KONCEPT

Szukamy kompromisów pomiędzy sprawdzonym a innowacyjnym. Klienci ufają znanym im i zaufanym rozwiązaniom, które podkręcamy, aby nadać im świeżości.

P
projektowanie

Nasze produkty projektujemy we współpracy z doświadczonymi inżynierami, którzy posiadają niezbędną wiedzę. To ich wkład przyczynia się do sukcesu naszej marki.

R
realizacja

Wykorzystujemy jakościowe materiały, które łączymy ze sobą w taki sposób, aby produkt był trwały i spełniał swoją funkcję w 100%.

D
dystrybucja

Aby dotrzeć do potencjalnych klientów, współpracujemy z wieloma dystrybutorami, którzy są z nami od wielu lat. Swoje zaufanie do naszej marki przenoszą również na swoich klientów.

LOGIC HOME O NAS PRODUKTY KONTAKT
KONTAKT Logic Concept Technology Limited Suite 2611 Office Tower Langham Place 8 Argyle St Mongkok Kln Hong Kong
NEWSLETTER

SENDING FORM...

THE SERVER FOUND AN ERROR.

FORM RECEIVED.

Let's stay in touch!
POMOC F.A.Q. KATALOG DO POBRANIA
© 2017 Logic Concept Technology Limited. ALL RIGHTS RESERVED.