zestaw klawiatura+mysz

LKM-201

Firma LOGIC CONCEPT wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających graczy stworzyła specjalny gamingowy zestaw w skład którego wchodzą: klawiatura oraz myszka. Zestaw powstał przede wszystkim z myślą o użytkownikach spędzających swój wolny czas przed komputerem w wirtualnym świecie rozrywki.

 

Klawiatura

Klawiaturę wystarczy podłączyć przez złącze USB do komputera i już po chwili zagłębić się w wirtualny świat gier i multimediów. Niekwestionowana wygoda użytkowania, atrakcyjny design, mnogość klawiszy multimedialnych oraz osobna klawiatura numeryczna sprawiają, że obcowanie z tą klawiaturą to czysta przyjemność. Jeśli to wszystko połączymy jeszcze z eleganckim opakowaniem wraz z konkurencyjną ceną – otrzymamy produkt, który zadowoli każdego użytkownika.

 

Mysz

W skład zestawu wchodzi także wysokiej jakości przewodowa mysz optyczna. Jej cechą charakterystyczną jest oryginalny i modny design.  Ten wykonany z najwyższej jakości materiałów produkt, stanowi idealną propozycję dla osób ceniących sobie komfortową pracę z komputerem.  Ergonomiczny kształt zapewnia użytkownikom wysoki komfort pracy, nawet przez wiele godzin. Dodatkowo,  mysz wyposażono w wysokiej jakości sensor optyczny pozwalający na pracę w rozdzielczości 1000 DPI (Dots Per Inch – punktów na cal).

 

 

SPECYFIKACJA

WSPARCIE

Mysz

Długość:  118 mm

Szerokość:  65 mm

Wysokość: 37 mm

Interfejs: USB 2.0

Czułość sensora: 1000 dpi

Kolor: czarny

Kompatybilna z: Windows, Linux, Mac OSX

 

Klawiatura

Wymiary:  440mm x 155 mm x 25 mm ;

8 klawiszy multimedialnych;

Interfejs: USB;

Długość kabla 1,35 cm;

Waga netto zestawu: 455 g;

Kompatybilny z: Windows, Linux, Mac OSX

Dostępne kolory: czarny

 

KONTAKT

Logic Concept Technology Limited

Suite 2611 Office Tower

Langham Place 8 Argyle St

Mongkok Kln

Hong Kong

NEWSLETTER

SENDING FORM...

THE SERVER FOUND AN ERROR.

FORM RECEIVED.

Let's stay in touch!

POMOC

F.A.Q.

KATALOG DO POBRANIA

© 2017 Logic Concept Technology Limited. ALL RIGHTS RESERVED.