słuchawki

LH-50

Firma Logic Concept przestawia wysokiej klasy słuchawki bezprzewodowe model LH-50 z wbudowanym radiem FM, mikrofonem oraz specjalną funkcją bezprzewodowego monitoringu. Słuchawki LH-50 to propozycja w szczególności dla tych osób, które cenią sobie wygodę i swobodę działania. To wyposażone w wiele przydatnych funkcji urządzenie wraz z wyjątkową konstrukcją sprawiają, że praca z nim będzie przebiegać w bardzo przyjemny i komfortowy sposób.

 

POCZUJ BEZPRZEWODOWĄ SWOBODĘ DZIAŁANIA

Zestaw słuchawkowy Logic Concept LH-50 dzięki wykorzystaniu radiowej technologii FM do bezprzewodowego przesyłu dźwięku oferuje pełną swobodę podczas pracy, bez pośrednictwa krępujących użytkownika oraz narażonych na uszkodzenia kabli. Dzięki wykorzystaniu fal radiowych użytkownik może mieć pewność, że sygnał będzie przechodził również przez ściany, co umożliwia korzystanie ze słuchawek nawet w oddalonym od nadajnika pomieszczeniu.

 

SŁUCHAJ ULUBIONEJ STACJI RADIOWEJ

Istotnym elementem, który poszerza zakres  funkcjonalności prezentowanego modelu słuchawek LH-50 jest wbudowany odbiornik radiowy FM, który umożliwia bezpośrednie słuchanie ulubionej stacji radiowej na słuchawkach. Umieszczony bezpośrednio na jednej z kapsuł słuchawkowych przycisk SCAN, umożliwia szybkie wyszukiwanie i przełączanie stacji radiowych.

 

Zestaw słuchawkowy Logic Concept LH-50 został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfortową pracę z produktem nawet przez wiele godzin. Zarówno poduszki wokół kapsuł słuchawkowych, jak i pałąk regulacji wielkości rozmiaru, zostały wykonane z miękkiego, miłego w dotyku materiału, który zapewnia  komfort użytkowania. Słuchawki Logic LH-50 to także produkt przyjazny dla użytkownika. Dzięki umieszczonym na jednej z kapsuł przyciskom funkcyjnym użytkownik może w pełni kontrolować pracę słuchawek, bez potrzeby podchodzenia do nadajnika.

 

KONTROLUJ SWOJE POCIECHY DZIĘKI FUNKCJI BEZPRZEWODOWEGO MONITORINGU Słuchawki Logic LH-50 wyposażono w bardzo przydatną i pomocną, w szczególności świeżo upieczonym rodzicom,  funkcję bezprzewodowego monitoringu (ang. wireless monitoring). Wystarczy tylko zostawić w pomieszczeniu w którym znajduje się dziecko, dołączony do zestawu nadajnik, aby móc usłyszeć na słuchawkach wszystkie dźwięki. Dzięki słuchawkom Logic LH-50 będziesz wiedział kiedy Twoje dziecko potrzebuje abyś przy niej był.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI DŹWIĘK Z MOCNYM BASEM

Słuchawki Logic Concept LH-50 to urządzenie przede wszystkim, które dostarcza użytkownikom wysokiej jakości dźwięku. Dzięki zaawansowanej funkcji podbicia basów (  Extra Bass System) niskie tony charakteryzują się bardzo wysoką głębią i klarownością.

 

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZA POŚREDNICTWEM PRZEWODU

W zestawie wraz ze słuchawkami użytkownik znajdzie również odczepiany przewód słuchawkowy, który umożliwia podłączenie zestawu LH-50 bezpośrednie np. do odtwarzacza mp3, czy też innego źródła dźwięku. Funkcja ta jest w szczególności przydatna jeśli słuchawki mają być używane na zewnątrz z dala od nadajnika lub w wypadku kiedy baterie uległy rozładowaniu.

 

 

 

SPECYFIKACJA

WSPARCIE

Nadajnik:

 Częstotliwość pracy: 88.3 +/- 0.5MHz

 Rodzaj łączności: bezprzewodowa FM

 Zasięg do 30metrów

 Zasilanie: 2 baterie AAA lub zasilacz 4.5 V

Słuchawki:

 Zakres częstotliwości: 20-20000Hz

 Zakres fal: 86-108MHz

 Regulacja głośności

 Zasilanie: 2 baterie AAA

 

POMOC

F.A.Q.

 

KONTAKT

Logic Concept Technology Limited

Suite 2611 Office Tower

Langham Place 8 Argyle St

Mongkok Kln

Hong Kong

NEWSLETTER

SENDING FORM...

THE SERVER FOUND AN ERROR.

FORM RECEIVED.

Let's stay in touch!

© 2017 Logic Concept Technology Limited. ALL RIGHTS RESERVED.